Στο πλαίσιο της υλοποίησης της ευρωπαϊκής δράσης «eTwinning», ο Ελληνικός Εθνικός Οργανισμός Υποστήριξης (Ε.Ο.Υ.) eTwinning επαναπροκηρύσσει την κάλυψη ένδεκα (11) θέσεων για το εθελοντικό σώμα εκπαιδευτικών – «πρεσβευτών» της δράσης ηλεκτρονικής αδελφοποίησης σχολείων «eTwinning», για την περίοδο από 01.09.2024 έως 31.08.2026. Η συμμετοχή στο σώμα πρεσβευτών είναι εθελοντική και δεν προβλέπεται αμοιβή ή κανενός άλλου τύπου υπερωριακής αποζημίωσης.
Η υποβολή αίτησης υποψηφιότητας και περισσότερες πληροφορίες θα αναρτηθούν εδώ το επόμενο διάστημα
Ανακοινώνεται ο οριστικός πίνακας επιλεγέντων εκπαιδευτικών για τη συμμετοχή τους στο εθελοντικό σώμα εκπαιδευτικών- «πρεσβευτών» της δράσης eTwinning για την περίοδο 01/09/2024 έως 31/08/2026 σύμφωνα με το με αρ. πρωτ . 59297/Η1/31-06-2024 (ΑΔΑ: 6Σ2846ΝΚΠΔ-ΙΥ5) έγγραφο με θέμα: «Πρόσκληση για νέο εθελοντικό σώμα Ελλήνων πρεσβευτών eTwinning για την περίοδο 01/09/2024 έως 31/08/2026».
Μετά την εξέταση των δικαιολογητικών των εκπαιδευτικών που υπέβαλαν αίτηση για τη συμμετοχή τους στο εθελοντικό σώμα εκπαιδευτικών- «πρεσβευτών» της δράσης eTwinning για την περίοδο 01/09/2024 έως 31/08/2026 σύμφωνα με το με αρ. πρωτ . 59297/Η1/31-06-2024 (ΑΔΑ: 6Σ2846ΝΚΠΔ-ΙΥ5) έγγραφο με θέμα: «Πρόσκληση για νέο εθελοντικό σώμα Ελλήνων πρεσβευτών eTwinning για την περίοδο 01/09/2024 έως 31/08/2026» ανακοινώνεται ο προσωρινός πίνακας μοριοδότησης όσων πληρούσαν τα κριτήρια και είχαν υποβάλει εγκαίρως τα δικαιολογητικά τους σύμφωνα με τις ημερομηνίες πρόσκλησης κατάθεσης των δικαιολογητικών.
Στο πλαίσιο της υλοποίησης της ευρωπαϊκής δράσης «eTwinning», ο Ελληνικός Εθνικός Οργανισμός Υποστήριξης (Ε.Ο.Υ.) eTwinning προκηρύσσει την κάλυψη σαράντα τεσσάρων (44) θέσεων για το εθελοντικό σώμα εκπαιδευτικών – «πρεσβευτών» της δράσης ηλεκτρονικής αδελφοποίησης σχολείων «eTwinning», για την περίοδο από 01.09.2024 έως 31.08.2026. Η συμμετοχή στο σώμα πρεσβευτών είναι εθελοντική και δεν προβλέπεται αμοιβή ή κανενός άλλου τύπου υπερωριακής αποζημίωσης. ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ
Στον παρακάτω Πίνακα Αποτελεσμάτων αποτυπώνονται με σειρά κατάταξης οι υποψήφιες των οποίων τα δικαιολογητικά ελέγχθηκαν και από αυτές προκύπτουν η επιλαχούσα για την προκηρυσσόμενη θέση Πρεσβευτών eTwinning καθώς και η αναπληρωτρια αυτής σε περίπτωση παραίτησης.
Ο οριστικός Πίνακας Αποτελεσμάτων έχει ως εξής:
Πρεσβευτής ΕΠΑΛ σε ΗΠΕΙΡΟ- ΘΕΣΣΑΛΙΑ- ΒΟΡΕΙΟ ΑΙΓΑΙΟ |
||||
Α/Α |
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ |
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ |
ΜΟΡΙΑ |
1 |
ΣΠΙΤΣΑ |
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ |
53 |
2 | ΘΑΝΟΥ | ΔΕΣΠΟΙΝΑ | ΠΕ02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ | 11,5 |
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.